Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal
Ceviz Fidanı

On Fidancılık

İsmini faaliyet gösterdiğimiz Balıkesir ilinden alan firmamız; Bandırma'nın Kayacık Mevkii'nde kurulu tesislerinde kendi üretimini yapmış olduğu aşılı ceviz fidanı ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Ceviz fidanlarımızın aşı kaynakları kendi anaç bahçemizden temin ettiğimiz göz ve kalemlerden yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız ceviz fidanı çeşitlerimiz Chandler ve Fernor aşılı ceviz fidanı türleridir. Üretim kapasitemiz yıllık 250.000 adet aşılı ceviz fidanı olup kasım aylarından itibaren açık köklü ceviz fidanı sökümlerimiz başlamakta olup yılın 12 ayı da tüplü ceviz fidanı teslimatlarımız sürmektedir. Firmamız Türkiye pazarı ile birlikte yurt dışına da ceviz fidanı icraatı gerçekleştirmektedir. Kısacası adımız güvencemizdir. Bize fiyat sormadan ceviz fidanı satın almayın.

2

Online Ziyaretçi

2

Bu Ay Ziyaretçi

230

Bu Yıl Ziyaretçi

15324

Toplam Ziyaretçi

Tesisimizden Görüntüler

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

  • Ceviz Fidanı
  • Ceviz Fidanı
  • Ceviz Fidanı
  • Ceviz Fidanı
  • Ceviz Fidanı
  • Ceviz Fidanı

Sıkça Sorulan Sorular

1200-800 rakımın arası chandler ile tozlayıcısı franquette, kaman ile tozlayıcısı bilecik ceviz fidanları, 800 rakımın altındaki bölgelere yine chandler ve tozlayıcısı franquette yerli cinsler arasındaki yalova 1-3-4,pedro ve kaplan ceviz fidanları, 1200-1700 rakıma kadar ise fernor ile tozlayıcısı fernette ceviz fidanları dikilmektedir.

DİĞER AYLARDA DA CEVİZ FİDANININ BAKIMI ÇOK FARKLILIK GÖSTERMEZ. ANCAK BUDAMA ŞEKLİ AĞACIN BÜYÜKLÜĞÜNE VE DİKİM SIKLIĞINA GÖRE FARKLILIK GÖSTERİR. BUDAMA KONUSUNDA GENEL OLARAK DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DALLARIN GÜNEŞ GÖRMESİNİ SAĞLAMAK VE İÇ İÇE GEÇMESİNİ ÖNLEMEKTİR.

Ceviz fidanı hibe desteği sarı sertifikalı ceviz fidanları için ülkemizde dönüm başı 100 TL, mavi sertifikalı ceviz fidanı için 280 TL olup sertifikalı hibe desteğine uygun fidan satışlarımız sürmektedir. Yurt içinde üretilen sertifikalı/standart meyve fidanları ile bahçe tesis edilmesi konusunda bakanlar kurulu kararı kapsamında Tarım Kredi Kooparatifleri ile Ziraat Bankası tarafından 5.000.000 Tl' ye kadar düşük faizli kredi imkanı bulunmaktadır. (2018/11188 Sayılı) Bakanlar Kurulu Kararı Sizde sözleşmeli ve faturalı ceviz fidanı satın almak istiyorsanız On Fidancılık olarak yanınızdayız…